مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع چسب های رازی>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

چسب برق پرستیژ رازی

خرید چسب برق پرستیژ رازی

چسب برق یا لنت برق از پرمصرف‌ترین و کاربردی‌ترین چسب‌ها در برق‌کاری‌های صنعتی، سیم‌کشی‌ها و صنایع الکتریکی هستند. از بین چسب‌های برق با برندهای مختلف، چسب برق‌ پرستیژ رازی از باکیفیت‌ترین و مرغوب‌ترین چسب‌ها به شمار می‌روند. چسب برق‌های پرستیژ رازی در رنگ‌های مختلفی به بازار عرضه می‌شوند. هر رنگ طبق کدگذاری بین المللی، یک مشخصه است. اگر می‌خواهید این کدگذاری‌ها را بدانید و یا اینکه بدانید چرا خرید چسب 123 ترک فیکس به مشتریان پیشنهاد می‌شود، با ما در ادامه این مطلب همراه باشید. ما در این مقاله به شما کمک می‌کنیم با کیفیت‌ترین چسب‌های برق را بشناسید و بهترین‌ها را انتخاب کنید.

تعریف کلی چسب برق

لنت برق (Wire tape) نوعی نوارچسب از انواع نوارچسب‌های غیر شفاف بوده که خاصیت عایق کنندگی بالایی دارد. این نوار چسب به عنوان پوششی برای نواحی بدون روکش سیم‌ها (سیم‌های لخت) و اتصالات برقی به کار می‌رود و باعث عایق کردن سیم‌های برق و کابل‌ها می‌شود. این کار باعث کاهش خطر برق‌گرفتگی و آتش‌سوزی شده و در حالت کلی ایمنی کار را بالا می‌برد.

چسب‌های برق از پلاستیک (مخصوصا وینیل) تهیه شده اند. چسب برق‌های باکیفیت مثل چسب برق‌های پرستیژ رازی به خاطر داشتن وینیل از خاصیت کشسانی و دوام بالایی برخوردارند. یک اتصال خوب باید از دوام، استحکام و ایمنی خوبی برخوردار باشد. با خرید چسب برق پرستیژ رازی از ایجاد یک اتصال خوب، مطمئن باشید.

چسب‌ برق‌های پرستیژ رازی فاقد هرگونه مواد غیر محلول جامد بوده و به همین سبب از قدرت چسبندگی بالایی برخوردار هستند.

این چسب نیازی به هیچ‌گونه حلالی برای چسبندگی ندارد و فقط کافیست در حین استفاده چسب را کمی بکشید تا چسبندگی بالاتری را شاهد باشید. چسب برق‌های پرستیژ رازی از پرمصرف‌ترین چسب‌ها در صنایع برق، الکترونیکی و سیم‌کشی ساختمان‌ها هستند. در سیم‌کشی‌ها و برق‌کاری‌ها یکسری نقاط حساس وجود دارد. این نقاط حساس محل اتصالات الکتریکی هستند، اگر این اتصالات به خوبی به هم متصل نشده و یا به درستی عایق نشده باشند، باعث آتش‌سوزی و دیگر حوادث زیان‌بار خواهند شد. این نقاط حساس در جعبه فیوز‌ها به فراوانی یافت می‌شوند.

برای داشتن ایمنی کار بالاتر و کیفیت بهتر ما به شما خرید چسب برق پرستیژ رازی را پیشنهاد می‌کنیم.

برخی از چسب برق‌ها نسوز بوده و در مقابل آتش‌سوزی‌ها مقاومند. استفاده از این نوارچسب برق به راحتی امکان پذیر است. برای تکه تکه کردن این چسب برق‌های پرستیژ رازی هیچ نیازی به ابزار تیز و برّنده نیست. چون این چسب‌ها توسط اپراتور به راحتی تکه تکه می‌شوند.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع چسب های رازی>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

چسب برق پرستیژ رازی
چسب برق پرستیژ رازی

کاربرد‌های چسب برق پرستیژ رازی

چسب برق یا لنت برق از دسته چسب‌های پرکاربرد و پرمصرف بوده و به طور کلی برای کاربردهای خاصی تهیه و تولید شده است. چسب برق‌های پرستیژ رازی در مصارف عمومی، خانگی، صنعتی، ساختمانی، خودروسازی و … پرکاربردند. از جمله این کاربردها می‌توان به استفاده در کارهای الکتریکی، الکترونیکی، عایق بندی سیم‌های برق و تلفن و… اشاره کرد.

چسب برق‌ برای روکش کردن سیم‌های برق و یا چسباندن دو سطح به هم نیز استفاده می‌شود.

همچنین از این نوع چسب برای سیم‌کشی صنایع، سیم‌کشی دستگاه‌های صنعتی، برق‌کشی خودرو، سیم‌کشی ساختمان و گاها بستن موقت لوله‌ها نیز استفاده می‌شود. پس انتخاب و خرید چسب برق به خاطر داشتن کاربردهای حساس و دقیق بسیار مهم بوده و مخصوصا برای استادکاران و برق‌کاران بسیار حائز اهمیت است.

برق‌کاران معمولا به دنبال خرید چسب برق‌های با‌کیفیت هستند.

مجموعه ما همواره به دنبال جلب رضایت مشتریان و خریداران عزیز بوده است. پس همیشه بهترین و باکیفیت‌ترین‌ها را برای مشتریان عزیز فراهم کرده‌ایم. قطعا خرید چسب برق پرستیژ رازی از بهترین انتخاب‌ها خواهد بود. چسب برق‌ها در رنگ، سایز، متراژ و… تنوع بالایی دارند. تغییر در رنگ و سایز چسب برق‌ها، کاربرد آن‎‌ها را نیز متمایز می‌کند. به طور کلی رنگ هر چسب برق مشخصه یک چیز است.

چسب برق‌های پرستیژ رازی در 5 رنگ به بازار عرضه می‌شوند.

این 5 رنگ شامل، مشکی، سفید، زرد، قرمز و آبی است. این رنگ‌ها کدهای بین‌المللی هستند که استادکاران برق از طریق این رنگ‌ها متوجه می‌شوند کدام سیم‌ها را می‌توانند به هم متصل کنند. این کدگذاری باعث ایجاد محیطی ایمن برای استاد‌کاران برق و تمام کسانی که با برق کار می‌کنند، شده است. با دانستن این کدگذاری رنگ ها، از هرگونه برق گرفتگی و یا اتصال کوتاه جلوگیری می‌شود. البته بیشتر برق‌کاران در حالت معمول برای عایق کردن سیم‌های برق و کابل‌ها از چسب برق‌های مشکی استفاده می‌کنند. چون این چسب برق درمقابل اشعه فرابنفش مقاومت خوبی داشته و البته به هیچ کد خاصی اشاره‌ای ندارد.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع چسب های رازی>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

چسب برق مشکی برای ولتاژ کم و فاز دوم، چسب برق سفید برای ولتاژ پایین و خنثی، چسب برق قرمز برای پوسته، فاز سوم و برق 415 ولت، چسب برق آبی برای برق 230 ولت و خنثی، ، چسب برق زرد برای سیم‌کشی‌های 110 ولت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

البته رنگ‌های دیگر و کدگذاری‌های دیگر هم هستند که به شاخصه‌های خاصی اشاره دارند، مثل؛ چسب برق نارنجی که به پوسته و ابزارهای باغبانی و یا چسب برق خاکستری که به ولتاژ پایین و فاز سوم اشاره دارد. استفاده از چسب برق‌های سبز-زرد هم نشان‌دهنده و مشخص کننده سیم اتصال به زمین است.

ویژگی‌های چسب برق پرستیژ رازی

چسب برق‌های پرستیژ رازی با ویژگی‌های زیادی که دارند از بهترین چسب برق‌ها‌ به شمار می‌روند. از این ویژگی‌ها می‌توان به مقاومت در برابر رطوبت، مقاومت در برابر حرارت، نصب آسان، انعطاف پذیری و کشسانی بالا، چسبندگی و استحکام بالا و … اشاره کرد. در زیر به صورت جداگانه‌ به هر یک از این ویژگی‌ها پرداخته‌ایم. شما با خواندن ویژگی‌های زیر به راحتی می‌توانید بهترین و با کیفیت‌ترین چسب برق‌ها را انتخاب کرده و نسبت به خرید آن اقدام کنید.

مقاومت نسبتا خوب در برابر حرارت:

چسب برق‌های پرستیژ رازی تا حدودی ضد رطوبت هستند، البته ضد آب نیستند. چسب برق‌های پرستیژ رازی اگرچه خاصیت الاستیکی و خاصیت کشسانی بالایی دارند ولی در برابر آب و رطوبت خیلی بالا، مقاومت ندارند. چون، آب و رطوبت بالا باعث از بین رفتن چسبندگی و کیفیت چسب می‌شود. البته شایان ذکر است، با توجه به اینکه چسب برق‌ها مخصوصا چسب برق‌های پرستیژ رازی معمولا برای کارهای برقی و الکتریکی مورد استفاده قرار می‌گیرند و اینکه آب رسانای جریان برق است پس ضد آب نبودن چسب برق‌های پرستیژ رازی آن‌چنان هم حائز اهمیت نیست. اگر به دنبال خرید چسب برقی هستید که در مقابل رطوبت مقاومت نسبتا خوبی داشته باشد، ما به شما خرید چسب برق‌ پرستیژ رازی را پیشنهاد می‌دهیم.

مقاومت بالا در برابر حرارت:

از ویژگی‌های دیگر چسب برق‌های پرستیژ رازی که آن را از دیگر چسب برق‌ها متمایز می‌کند، مقاومت بالای این چسب‌ها در مقابل حرارت است. چسب برق‌های پرستیژ رازی مقاومت بالایی در مقابل حرارت داشته و این امر باعث می‌شود از بسیاری از آتش سوزی‌ها جلوگیری شود. چون چسب برق‌های بی‌کیفیت در مقابل حرارت مقاومتی نداشته و به راحتی با بالا رفتن ولتاژ و  گرم شدن سیم‌های برق و یا حتی با جرقه‌ای کوچک آتش می‌گیرند. پس هنگام خرید چسب برق به مقاومت آن در مقابل حرارت هم توجه کنید. اگر چسب برقی که خریداری می‌کنید بی‌کیفیت باشد، ایمنی کارتان پایین آمده و گاها ممکن است حوادث بسیار زیان‌آوری اتفاق بیافتد. پس اگر می‌خواهید چسب برقی را خریداری کنید که هم ایمنی کارتان را بالا برده و هم با کیفیت باشد پیشنهاد مجموعه ما به شما، خرید چسب برق پرستیژ رازی است.

انعطاف پذیری و خاصیت کشسانی بالای چسب برق‌های پرستیژ رازی:

چسب برق‌های پرستیژ رازی انعطاف پذیری و استحکام کششی بالایی نسبت به چسب‌ برق‌های دیگر دارند و به سبب آنکه جنس فیلم این چسب برق‌ها از PVC نرم است، پس خشک و شکننده نیستند. این نوع چسب برق‌ها به راحتی در هنگام کار پاره نخواهند شد. پس اگر می‌خواهید چسب برقی بخرید که هم در مقابل حرارت و رطوبت مقاوم باشد و هم از انعطاف پذیری و کشسانی بالایی برخوردار باشد، مسلما خرید چسب برق پرستیژ رازی بهترین انتخاب خواهد بود. شما با انتخاب و خرید چسب برق پرستیژ رازی از خرید خود پشیمان نخواهید شد.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع چسب های رازی>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

چسبندگی و استحکام بسیار بالای چسب برق‌های پرستیژ رازی:

به طور کلی چسب برق‌ها و بخصوص چسب برق‌های پرستیژ رازی از استحکام و قدرت چسبندگی بالایی برخوردارند. به طوری که وقتی با اعمال کمی فشار توسط اپراتور به دور سیم پیچیده می‌شوند، دیگر به راحتی جدا نمی‌شوند و باید آن‌ها را با چاقو ببرید. این چسبندگی بسیار بالا به کار شما استحکام می‌بخشد و البته ایمنی کارتان را افزایش می‌دهد. پس با خرید چسب برق پرستیژ رازی دیگر نگران ایمنی کارتان نخواهید بود.

چسب برق پرستیژ رازی

چرا چسب برق پرستیژ رازی؟

شرکت شیمیایی رازی، همیشه باکیفیت‌ترین و مرغوب‌ترین چسب پهن شیشه ای و محصولات را برای مشتریان و خریداران عزیز تولید و تهیه می‌کند. این شرکت با ۴۰ سال تجربه در زمینه تهیه و تولید چسب، همواره از مواد اولیه مرغوب استفاده کرده است. به همین دلیل همه خریداران از خرید چسب‌های رازی، راضی بوده‌اند. چسب برق‌های پرستیژ رازی در این شرکت از وینیل تولید شده‌اند، به همین علت از دوام، استحکام، چسبندگی و کشسانی بالایی برخوردار هستند. همانطور که در بالا اشاره کردیم، داشتن دوام، چسبندگی، کشسانی و مقاومت در برابر حرارت و رطوبت از مهمترین ویژگی‌های یک چسب برق خوب به شمار می‌رود. به همین دلیل اگر به دنبال خرید چسب برقی با تمامی ویژگی‌های بالا و قیمت بسیار مناسب در مقایسه با دیگر برندها هستید، خرید چسب برق پرستیژ رازی بهترین و مناسب ترین انتخاب خواهد بود. شما با خرید این چسب برق رازی نه تنها بالاترین کارایی را از آن بهره مند خواهید شد بلکه از تولید ملی هم حمایت کرده‌اید.

چسب برق پرستیژ رازی

مشخصات چسب برق پرستیژ رازی

برای خرید چسب برق پرستیژ رازی باید به مشخصات چسب برق هم توجه کنید. این کار شما را در خرید بهتر یاری خواهد کرد. چسب برق‌های پرستیژ رازی در رنگ مشکی در ضخامت، متراژ و اندازه‌های مختلفی به بازار عرضه شده‌اند. این تفاوت در ضخامت، متراژ و اندازه از بسته بندی‌های شکیل این چسب ‌هم مشخص است.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع چسب های رازی>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

بسته‌بندی‌های قرمز رنگ:

ضخامت:12 میکرومتر

عرض:15 میلیمتر

طول:8 یارد

تعداد در کارتن:500

بسته‌بندی‌های سبز رنگ:

ضخامت:13 میکرومتر

عرض:17 میلیمتر

طول:10 یارد

تعداد در کارتن:500

بسته‌بندی‌های زرد رنگ:

ضخامت:12 میکرومتر

عرض:16 میلیمتر

طول:10 یارد

تعداد در کارتن:500

نوارچسب‌های برق رازی به دور بوبین کاغذی محکم طوری پیچیده شده‌اند که تا آخرین سانت آن‌ها هم قابل استفاده است. بوبین کاغذی این چسب فوق‌العاده محکم است به همین دلیل خریداران عمده این محصول با خرید چسب برق پرستیژ رازی دیگر نگران له شدن بوبین و دفورمه شدن آن نخواهند بود.

نگه‌داری چسب برق‌های پرستیژ رازی:

پس از خرید چسب برق پرستیژ رازی به نکات زیر توجه کنید:

نحوه استفاده از چسب برق‌های پرستیژ رازی:

برای استفاده از چسب‌ها از جمله چسب‌های برق، در ابتدا باید سطح را تمیز کنید. سطحی که می‌خواهید چسب بزنید باید فاقد هرگونه چربی، گرد و غبار و… باشد. این‌کار باعث چسبندگی بهتر و بالاتر خواهد شد. سپس چسب برق را بصورت کاملا یکنواخت روی سطح مورد نظر قرار دهید. البته بهتر است چسب برق را حین استفاده کمی بکشید تا خاصیت چسبندگی آن بیشتر شود. با این ترفند دوام کارتان بیشتر می‌شود. بعد از قرار دادن چسب روی سطح به مدت چند ثانیه آن را با دست نگه دارید.

خرید چسب برق پرستیژ رازی

چسب برق پرستیژ رازی ، از محصولات مرغوب و پرفروش شرکت شیمیایی رازی به شمار می‌رود. این محصول به صورت عمده و جزئی توسط مجموعه ما به فروش می‌رسد. اگر قصد خرید چسب برق پرستیژ رازی به صورت عمده و یا جزئی، با قیمتی خیلی مناسب و بدون واسطه را دارید، با واحد فروش مجموعه ما تماس بگیرید. مسلما خرید چسب برق پرستیژ رازی از بهترین انتخاب‌ها از میان انواع برندهای چسب برق خواهد بود.

نتیجه گیری

همانطور که در این مقاله اشاره کردیم، چسب برق‌های پرستیژ رازی در رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف به بازار عرضه می‌شوند. وینیل موجود در چسب برق‌های رازی آن‌ها را باکیفیت، بادوام و مقاوم کرده و در نتیجه همواره خرید چسب برق پرستیژ رازی به خریداران عمده و جزئی پیشنهاد می‌شود. رنگ‌های متفاوت این چسب برق‌ها با بسته بندی‌های شیکی که دارند، بصورت کد در برق‌کاری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. هر رنگ به صورت کدگذاری بین المللی مشخصه‌ی یک فاز و ولتاژ است. مجموعه ما ، خرید چسب برق پرستیژ رازی را با بهترین کیفیت و قیمت برای شما فراهم کرده است. با خرید چسب برق پرستیژ رازی، پرستیژ کاریتان را بالا ببرید!

چسب برق پرستیژ رازی

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع چسب های رازی>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<